Temat Tygodnia – środa, 7 kwietnia br.

  • 07.04.2021, 14:36 (aktualizacja 07.04.2021, 20:52)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 7 kwietnia br. ZTV Świnoujście
Gościem w programie Temat Tygodnia Telewizji Zachodniopomorskiej był Olgierd Geblewicz marszałek województwa zachodniopomorskiego.

Marszałek rozwinął ostatnio realizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego ważne tematy gospodarcze, transportowe, ekologiczne jak i zdrowotne realizowane dla Szczecina jak i województwa. Zachodnie Drogowe Obejście Szczecina. Wsparcie dla lokalnych programów leczenia bezpłodności in vitro realizowanych w czterech miejscowościach. Szczecin dzięki wsparciu m.in. przez Urząd Marszałkowski doczekał się budowy głównej siedziby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Dobrze rokuje w niedalekiej przyszłości projekt Polsko-Niemiecki – Zielone Wyspy. Akademia Morska w Szczecinie. Dzięki dofinansowaniu ze środków unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego przy ulicy Dębogórskiej powstanie niebawem CEOP. Rozszyfrowanie tego skrótu w programie. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Myszowaty
Myszowaty 09.04.2021, 17:27
Panie marszałku, za takie podsumowania pisowskich uroczystości oni nigdy pana nie pokochają, nawet jeśli ma pan 100% rację:))
Dorota
Dorota 07.04.2021, 20:43
Wielokrotnie miałam możliwość wysłuchania Pana marszałka na różne tematy i bieżące wydarzenia autorytatywnie stwierdzam, że cenię pańskie trafne porównania i związane z nimi komentarze. Jest pan rasowym politykiem który poprzez swoje codzienne działania zawsze jest sobą, co oczywiście wielu politykierów doprowadza do szewskiej pasji. Dużo dobrego panu życzę w dalszych działaniach.
Zdzisław Dyrman
Zdzisław Dyrman 07.04.2021, 22:23
Panie Leszku... z otwarciem dzis 07.04.2021
, S3 odcinek Miękowo- Brzozowo to Pan przesadził.... dzis o 20 jadąc w kierunku Miękowa - jest po staremu... praktycznie na całym 20 km odcinku.
Wprowadza Pan w błąd.
L.W.
L.W. 07.04.2021, 23:04
Szanowny Panie Zdzisławie, przekazuję oficjalny komunikat Szczecińskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, który cytowałem w programie. Pozdrawiam L.W.
GDDKiA Szczecin
@GDDKiA_Szczecin

Od dzisiaj ruch w kierunku Szczecina na węźle #Babigoszcz odbywa się już po nowej S3. Jesteśmy coraz bliżej zakończenia #S3 #Brzozowo-#Miękowo. Przed nami kolejne zmiany organizacji ruchu, prosimy kierowców o szczególną ostrożność. #GDDKiASzczecin #ŁączymyPolskę #FunduszeUE
8:58 PM • 6 kwi 2021•Twitter Web App
Zdzisław Dyrman ,postać fikcyjna.
Zdzisław Dyrman ,postać fikcyjna. 08.04.2021, 08:40
Dzien Dobry Panie Leszku , czyli GDDKiA informuje o cześciowej przejezdności od Babigoszczy do Miękowo po nowym śladzie dla nitki północnej i południowej ale bez pełnej przejezdności ( na kazdej jezdni pasy przedzielone ) 7.4.21 po godz.20 , natomiast ślad do Babigoszczy od strony Brzozowa to nadal regularna budowa.Oczywiście data kiedy przyjedzie pół lokalnego pisu i moze Morawiecki to dwie inne kwestie, przyznam że ogladajac Pana wywiad z Marszałkiem Geblewiczem mozna odebrać to jako temat otwarty i przejezdny.... spokojnie Panie Leszku wszystko jest OK, post z twita tez mógł Pan wprowdzić w błąd.
Pozdrawiam
Observer
Observer 07.04.2021, 19:49
Panie Marszałku, nie tylko panu robiło się chatko po tych wzajemnych słodziuśkowazeliniarskich przemówionkach. Cóż oni tak lubią słodziaki:))

Pozostałe