Powiększa się płatna parkingowa mapa Świnoujścia

  • 16.04.2021, 14:32 (aktualizacja 16.04.2021, 18:03)
  • Leszek Wątkowski
Powiększa się płatna parkingowa mapa Świnoujścia ZTV Świnoujście
W piątek, 16 kwietnia br. zgodnie z zarządzeniem prezydenta miasta Świnoujście nr 103 z dnia 18 lutego br. pracownicy szczecińskiej firmy LOGBIT Parking System przystąpili do praktycznej realizacji zadania, czyli przygotowania obecnego placu Adama Mickiewicza, który za kilka tygodni stanie się parkingiem płatnym dla urzędników i interesantów Urzędu Miasta Świnoujście.

O wstępnych założeniach inwestycji parkingowej rozmawiamy z Anną Kryszan dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. Parking przy placu Mickiewicza będzie siódmym na terenie miasta, którym zarządzać będzie OSiR „Wyspiarz”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Max
Max 16.04.2021, 22:24
Parkowanie pod urzędem to jakiś koszmar połączony z loterią. Zazwyczaj w południe parkować można wyłącznie na chodniku pod MDK. Dobry pomysł z wprowadzeniem płatnego parkingu, mam tylko nadzieję, że osoba załatwiająca sprawę w urzędzie godzinę będzie miała gratis?
Roksana
Roksana 16.04.2021, 22:17
jak zrobią płatny parking, to może wreszcie uda się normalnie zaparkować i załatwić sprawę w urzędzie, bo teraz jest to jeżdżenie w koło by znaleźć miejsce by na chwilę zaparkować. Większość aut tam parkujących to pojazdy urzędników, bo rotacja samochodów jest tam niewielka.
życiowy
życiowy 17.04.2021, 07:38
znając życie to urzędnicy dostaną od żmurka bezpłatne karty parkingowe, dla petentów zostaną 10-15 miejsc do parkowania, czyli niewiele się na tym urzędowym parkingu zmieni!
mieszkaniec
mieszkaniec 16.04.2021, 21:11
Ten parking płatny przy urzędzie miasta, to będzie dla OSiR-u prawdziwa kura znosząca złote jaja i do tego non-stop!

Pozostałe