Temat Tygodnia – środa, 21 kwietnia br.

  • 21.04.2021, 15:05 (aktualizacja 21.04.2021, 18:07)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 21 kwietnia br. ZTV Świnoujście
Okazuje się, że prawie wszystkie codzienne działania podporządkowane są od ponad roku panującej pandemii. Nie tylko gospodarka i wiele innych kluczowych resortów musiało i nadal musi uwzględniać działania które bezpośrednio zahaczają o koronawirusa. Nie inaczej wygląda działalność organizacji pozarządowych, które musiały zmienić plany i profil działalności, lub ją zawiesić.

Nie zaprzestała działalności a nawet bardziej ją ukierunkowała i wzmocniła Fundacja Motywacja i Działanie o czym powiedziała w programie Temat Tygodnia Karolina Flacht prezes Fundacji.  Zapraszamy na to spotkanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bartosz Ślaski
Bartosz Ślaski 22.04.2021, 10:53
Jeśli również Państwo chcieliby wesprzeć projekt Fundacji, o którym powiedziała Pani Karolina wystarczy wejść na poniższy link, wcisnąć "Głosuj" podając adres e-mail a następnie potwierdzić oddanie głosu w treści otrzymanej wiadomości.

https://bosmanwspieraregion.pl…
Iga
Iga 22.04.2021, 07:32
Przez te 10 lat p. Karolina udowodniła, że w raz ze współpracownikami poważnie podchodzi do działalności fundacji i że to, że są ciągle potrzebni.
Karol
Karol 21.04.2021, 19:33
Jako moje wsparcie dla projektu stowarzyszenia oddałem już głos. Życzę by pomysł pani doprowadzony został szczęśliwie do końca:))
Sabina
Sabina 21.04.2021, 19:06
Pani Karolino wraz z Panem Bartoszem tworzycie sprawdzony duet pomocowy i ludzi najwyższego zaufania. Życzę dużo dobrego i wielu zadowolonych z Państwa pracy.

Pozostałe