Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny - kwiecień 2021

  • 23.04.2021, 16:08 (aktualizacja 23.04.2021, 18:02)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny - kwiecień 2021 ZTV Świnoujście
W programie Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia odniósł się m.in. do obrad 46 sesji Rady Miasta Świnoujścia, która odbyła się w czwartek, 22 kwietnia br.

Radni wypracowali dwie ważne uchwały, które skierowali m.in. do prezesa Rady Ministrów, są to uchwały: O interwencję w sprawie nieograniczania dojazdu drogą publiczną do portu oraz obiektów zabytkowych Latarni morskiej i Fortu Gerharda i uchwała o pilne przystąpienie do rozmów dotyczących terenów po MSR w Świnoujściu. Prezydent zastanawiał się, czy  dyskusja radnych, która rozwinęła się podczas ostatniej sesji – bez udziału władz miasta – sugeruje, że radni wchodzą w ostrą fazę retoryki wyborczej, radni mówią o dotowaniu kolejnych grup społecznych, kompletnie nie przyjmując się, w jaki sposób te pieniądze zapewnić. W programie prezydent Żmurkiewicz powiedział o Strefie Płatnego Parkowania która rozpocznie działalność z dwumiesięcznym opóźnieniem na terenie miasta, oraz o wizycie w poniedziałek, 19 kwietnia br. w Warszawie u ministra Andrzeja Adamczyka w Ministerstwie Infrastruktury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.04.2021, 20:05
panie Prezydencie, skoro radni rozpoczęli kampanię wyborczą, może warto wystartować ze swoją? Czyżby oprócz tunelu nic nie miał Pan do zaoferowania na kolejne najbliższe 5 lat mieszkańcom?
mieszkaniec
mieszkaniec 02.05.2021, 11:54
Prezydent prowadzi permanentną propagandową kampanię wyborczą od 19 lat a sapie się do radnych.

Pozostałe