Rozmowy na czasie

  • 26.04.2021, 12:09 (aktualizacja 27.04.2021, 14:59)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Do udziału w programie zaproszenie online przyjęli: radna Agnieszka Rachtan – Platforma Obywatelska i radny Marek Niewiarowski – „Wybieram Świnoujście”

Niedawno w programie ZTV prezydent Świnoujścia stwierdził, że wszystko wskazuje na to, że grupa radnych rozpoczęła już kampanię wyborczą. Objawia się to m.in. obietnicami pomocy jakie składają przedsiębiorcom grupy hotelowej, handlowej czy gastronomicznej. Nie brakuje też pomysłów dla mieszkańców np. dopłat z budżetu miasta do śmieci. Prezydent stwierdził również, że z każdymi następnymi sesjami wcale nie będzie łatwo, pomysłów będzie przybywać a jemu samemu będzie trudniej tłumaczyć pomysły radnych. Zaproszeni do programu radni skomentowali stwierdzenie prezydenta Żmurkiewicza. Radni odnieśli się również do dwóch apeli skierowanych do władz centralnych i premiera rządu. W śród adresatów tych apeli zabrakło wojewody zachodniopomorskiego. Dlaczego? W programie nie zabrakło komentarzy na kolejne  „sensacyjne tajne rewelacje”, jakie na swojej stronie internetowej, wyprodukowało 17 kwietnia br. stowarzyszenie Zielone Wyspy Świnoujście. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 27.04.2021, 10:28
Niewiarowskiemu nie podoba się używanie argumentów merytorycznych, ale nie podaje żadnych przykładów! Ot taka po prostu woda na młyn. Niewiarowski nie ma też nic do zaoferowania poza klepaniem tego co powie mu prezydent albo jego zastępca. 'Leży i kwiczy" to są słowa radnego, wiceprzewodniczącego rady?
kanapa 50 tys.
ekskluzywny samochód 120 tys.
premie dla urzędników 500 tys.
uschnięty ogród dendrologiczny 200 tys.
promenada zdrowia i historyczna 50 mln.
pomoc dla meiszkańców miasta w czasie pandemii: utopijne pomysły
czary mary
czary mary 26.04.2021, 23:06
Kampania wyborcza obojętnie do czego jest tylko po to by politycy stworzyli takie kłamstwa obiecując ludowi niestworzone rzeczy, by ten lud w to uwierzył, przynajmniej na tyle, by polityk przez najbliższe lata mógł podpiąć się do budżetu i otrzymywać swoje apanaże! Ot i cała tajemnica wyborczych obietnic! A teraz nasłu***cie uważnie kto i co wam obiecuje, bo każdy z radnych obecnej kadencji ma ochotę być kolejne 5 lat w radzie miejskiej!
ernest
ernest 26.04.2021, 18:52
ci z tych ekologicznych wysp to jakieś świry, nie ma nikogo kto przyjrzał by się dogłębniej tej organizacji, np. kto ich finansuje żeby takie bzdury wypisywać i blokować ważne dla miasta inwestycje? kto tworzy to całe towarzystwo "obrońców" przyrody w mieście?

Pozostałe