Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 07:31
Reklama
Reklama

Temat Tygodnia - środa, 28 kwietnia br.

Dzisiejsze wydanie programu Temat Tygodnia Telewizji Zachodniopomorskiej przygotowaliśmy na podstawie materiałów programu naukowo-edukacyjnego skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych - ADAMED SmartUP.
Temat Tygodnia - środa, 28 kwietnia br.

Autor: ZTV Świnoujście

Gościem w programie Temat Tygodnia był stypendysta 1. edycji programu ADAMED SmartUp grupa chemia i biochemia, absolwent Międzywydziałowych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie nauczyciel licealny Maksymilian Głowacki. Program w całości dedykujemy licealistom, którzy już za sześć dni przystąpią do pisania egzaminów maturalnych. Zatem przed nimi ostatnia prosta przed maturą mamy nadzieję, że przekazane najważniejsze informacje przyczynią się do bezproblemowego zaliczenia egzaminów, które rozpoczną się od godziny 9.00 we wtorek, 4 maja br.

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 13°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 5 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama