Raport-140

  • 30.04.2021, 12:21 (aktualizacja 30.04.2021, 13:36)
  • Leszek Wątkowski
Raport-140 ZTV Goleniów
Obserwujący działania goleniowskiego samorządu stwierdzają z zażenowaniem, że od ponad roku dzieje się w nim coś nie tak. Rada Miejska Goleniowa z każdym miesiącem i każdą kolejną sesją ma problemy by porozumieć się w ważnych sprawach dla miasta to z burmistrzem lub jego zastępcami, to znowu z przewodniczącą Rady Miejskiej a ostatnio nawet z innymi radnymi.

jednomyślności i większości w ważnych sprawach, niepodejmowanie stosownych terminowych uchwał, wzajemne obrażanie się nie prowadzi do rozwiązań problemów i hamuje rozwój miasta polegający m.in. na braku uchwał inwestycyjnych. W minioną środę, 28 kwietnia br. od godziny 9.00 odbyła się z kolejnymi emocjami XXXI sesja Rady Miejskiej w Goleniowie, w której zdalnie on-line uczestniczyło 20 radnych. Obrady rady w sieci obserwowało ponad 500 odbiorców. Przed godziną 9.30 odczytany zaproponowany porządek obrad sesji, w tym przyjęcie 20 uchwał nie uzyskał akceptacji większości radnych (10:10). Sesja jednak się odbyła i trwała ponad 5 godzin. Gościem programu była Krystyna Jaworska przewodnicząca Rady

loadingŁaduję odtwarzacz...
Miejskiej w Goleniowie.

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wałek
wałek 05.05.2021, 07:39
Spokojnie, sytuacja nie wytworzyła się z przekory, to zdrowy objaw aby utemperować generowanie horrendalnie wysokich kosztów gminy i działań które społeczności nie są potrzebne. Władza od dawna ignoruje mieszkańców, czas najwyższy dać temu wyraz.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.05.2021, 13:19
Na co czeka Burmistrz Goleniowa p. Krupowicz? Niedawno zapowiadał referendum za odwołaniem tech rady miejskiej słynącej w 50% z nieróbstwa radnych i torpedowaniu uchwał służących rozwojowi Goleniowa. Panie Burmistrzu najwyższy czas by powiedzieć temu towarzystwu wspólnej adoracji adieu!!!
Zenek
Zenek 01.05.2021, 08:21
Coś mało rozmowna jest pani przewodnicząca rady miejskiej. Z drugiej strony trudno się jej dziwić skoro musi pracować z taką elitą wybrańców Goleniowa!
Głogowska
Głogowska 30.04.2021, 16:49
Jacyś dziwni radni zasiedli w Radzie Miejskiej Goleniowa! Ciągle coś im nie pasa, ciągle coś nie tak. Po co zgodzili się kandydować do samorządu skoro nie mają nic, do słownie nic konstruktywnego do zaoferowania jak tylko polityczne przepychanki!

Pozostałe