Spokojnie, to tylko jeden z wielu egzaminów...

  • 30.04.2021, 12:26 (aktualizacja 30.04.2021, 13:37)
  • Leszek Wątkowski
Spokojnie, to tylko jeden z wielu egzaminów... ZTV Świnoujście
To już za cztery dni we wtorek, 4 maja br. o godzinie 9.00 ponad 120 maturzystów zasiądzie w przygotowanych pomieszczeniach najstarszego Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I by przystąpić do napisania egzaminu maturalnego.

W piątek, 30 kwietnia br. odwiedziliśmy dyrektora liceum Piotra Adamczyka, który powiedział o poczynionych działaniach, by egzaminy przebiegały sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie na terenie szkoły. Tegoroczne egzaminy maturalne poprzedziła w większości nauka zdalna spowodowana pandemią koronawirusa. Stąd różnie przebiegała nauka i przygotowanie do egzaminów maturalnych. Dobrą wiadomością jest to, że tegoroczny egzamin maturalny zostanie przeprowadzony wyłącznie w części pisemnej. Egzamin uznawany jest za zdany w przypadku uzyskania co najmniej 30% z możliwych punktów ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej - informuje Centralna Komisja Egzaminacyjna.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe