Rozmowy na czasie

  • 03.05.2021, 12:24 (aktualizacja 03.05.2021, 14:42)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Zaproszenie do programu Rozmowy na czasie przyjęli radni Rady Miasta Świnoujście: radna Aneta Zdybel - "Wybieram Świnoujście" i radny Stanisław Bartkowiak - Lewica.

Z naszymi gośćmi wspominaliśmy obchody, rocznice i święta których nie brakuje w pierwszych dniach maja. Rozpoczynamy od wspomnień Święta Pracy - 1 maja. Ważnym historycznym wydarzeniem z przed 17 lat było przyjęcie Polski do Unii Europejskiej. Już 2 maja obchodzić będziemy  Święto Flagi, ustanowione przez Sejm RP w 2004 roku. Natomiast w poniedziałek, 3 maja - Święto Konstytucji - uchwalonej 230 lat temu. We wtorek, 4 maja swoje święto obchodzić będą zawodowi jak i druhowie ochotnicy - Strażacy. W środę, 5 maja przypada 76. rocznica zdobycia Świnoujścia. I jeszcze sobota, 8 maja - Dzień Zwycięstwa - Dzień zakończenia II wojny światowej. Było co wspominać. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Katarzyna
Katarzyna 03.05.2021, 17:08
Nie wiem dlaczego nikt nie wpadł na pomysł by zorganizować pochód pierwszomajowy, zapewne oprócz mnie znaleźli by się inni chętni do udziału w przemarszu.

Pozostałe