Powstaje nowy plac zabaw przy ul. Żeromskiego

  • 03.05.2021, 13:38 (aktualizacja 03.05.2021, 13:46)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Powstaje nowy plac zabaw przy ul. Żeromskiego Wioletta Mordasiewicz Media
Przy ul. Żeromskiego 6 w Stargardzie powstanie nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Będzie to także miejsce do wypoczynku i spotkań dla dorosłych mieszkańców. Trwa drugi etap modernizacji terenu.

W zeszłym roku na podwórzu przy ul. Żeromskiego zamontowano latarnie solarne, wyspy kwiatowe i strefę piaskownic. Teraz trwa jego rozbudowa. Inwestorem jest spółdzielnia mieszkaniowa,  Mieszkańcy śródmieścia skarżyli się na brak w pobliżu nowoczesnych placów zabaw dla dzieci. Do tej pory nie mieli też miejsca, w którym sami mogliby odpocząć. Teraz dla wszystkich powstaje ciekawy zakątek, z mnóstwem urządzeń do zabawy i zielonymi miejscami do wypoczynku. Nie zapomniano o ekologii. Plac oświetlą lampy solarne.  
Na zamówienie spółdzielni mieszkaniowej wykonawca postawił sensoryczne altany, które ochronią odpoczywających przed słońcem. Jedną z nich pokryto kolorową pleksą, co da ciekawy efekt wizualny. Na drugiej będą pnące rośliny. Na placu zabaw pojawią się nowe zestawy zabawek manualnych. A w strefie piaskownic zaplanowany jest montaż rur fonicznych, które pozwolą dzieciom z pewnej odległości usłyszeć nawet szept. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


 

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec Żeromskiego
Mieszkaniec Żeromskiego 03.05.2021, 17:46
Naśladowanie wskazane przez inne spółdzielnie mieszkaniowe, Wspólnoty i samorząd
Marek
Marek 03.05.2021, 17:05
Suuuuper bardzo się cieszymy, że plac przy Żeromskiego będzie wyglądał tak okazale i służył mieszkańcom :)

Pozostałe