Matura w dobie epidemii

  • 05.05.2021, 09:46 (aktualizacja 06.05.2021, 11:02)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Matura w dobie epidemii Wioletta Mordasiewicz Media
W Stargardzie do najważniejszego egzaminu w życiu przystąpiło blisko 600 absolwentów szkół ponadpodstawowych. Maturzyści pojawili się w swoich szkołach po kilkumiesięcznej nauce zdalnej.

Maturzystom ciężko szły przygotowania do egzaminu w dobie epidemii. Podkreślają, że brakowało im wsparcia nauczycieli i kontaktu z rówieśnikami.   Niektórzy brali korepetycje, ale większość radziła sobie z nauką  samodzielnie. 
We wtorek, 4 maja, absolwenci pisali egzamin z języka polskiego. Pandemia miała duży wpływ na organizację tegorocznych matur i ich przebieg. Egzaminy wyglądały inaczej niż poprzednie. W środę był egzamin z matematyki, a w czwartek maturzystów czeka sprawdzian z języka obcego. Wyniki matur zostaną ogłoszone 5 lipca. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe