V Maraton Szosowy wokół Jeziora Miedwie

  • 10.05.2021, 12:21 (aktualizacja 10.05.2021, 13:08)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
V Maraton Szosowy wokół Jeziora Miedwie Wioletta Mordasiewicz Media
V Maraton Szosowy Wokół Jeziora Miedwie odbył się w minioną sobotę. Wzięło w nim udział ok. 250 miłośników kolarstwa z całej Polski.

Zawodnicy mieli do pokonania ok. 60 kilometrów.  Startowali w grupach 15-osobowych. Organizatorem maratonu było Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów. Nazwano go imieniem Grzegorza Grzyba, znanego perkusisty ze Stargardu i członka STC, który 23 lipca 2018 roku zginął podczas treningu kolarskiego w Warszawie potrącony przez samochód.

Pierwsze miejsce w maratonie zajął Robert Podgórski z Nowogardu, a drugie - Marek Szczygieł z Goleniowa. Obaj przejechali trasę w 1 godz. 24 min. 58 sek. Podgórski wygrał setną sekundy. Trzeci był na mecie Jan Zugaj z Nowogardu. Wśród pań najlepsza była szczecinianka Natalia Pindera, za nią uplasowała się Milena Burzych z Polic. Trzecie miejsce zajęła Monika Szotowicz ze Stargardu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyniki zawodników są na stronie: b4sportonline.pl

Wioletta Mordasiewicz Media

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe