Rozmowy na czasie

  • 17.05.2021, 12:15 (aktualizacja 17.05.2021, 12:24)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Po zimnych majowych ogrodnikach chyba już nikt nie ma wątpliwości, że nastała upragniona cieplejsza wiosna. Co prawda pierwsza weekendowa majówka przebiegła niezauważalnie i spokojnie na wyspach. To każdego dnia, powoli świnoujskie ulice promenady, plaża i parki zaczynają zapełniać się fizycznie przybyszami z zewnątrz.

Z obostrzeniami rządowymi otwiera się także baza restauracyjna, pensjonatowa i hotelowa na wyspach, już teraz odnotowywane są  zwiększone rezerwacje na okres urlopowy. Czy Świnoujście jest  miastem atrakcyjnym. Jeśli nie to dlaczego? Jeśli tak to dla kogo? Jeśli mówimy o atrakcjach Świnoujścia. Jakie atrakcje mamy na myśli? I wreszcie kolejne ważne zagadnienie - „Świnoujście - Wyspy Możliwości” jest hasłem reklamowym Świnoujścia – Czy hasło to pozostaje ważnym sloganem reklamowym? Na te pytania postarali się odpowiedzieć zaproszeni do programu Rozmowy na czasie radni Rady Miasta Świnoujścia w osobach: radny Andrzej Mrozek (PiS) i radny Sławomir Nowicki (Grupa Morska). Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eva
Eva 17.05.2021, 21:11
Sympatycznego psiaka ma p. Nowicki :)
Majka
Majka 17.05.2021, 20:26
Poeta Stanisław Jachowicz celnie stwierdził, że " Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie"
Radni z tego ca słyszę, doskonale znają co posiadamy, nie rozumiem tylko tych wszystkich malkontentów którym nic się na wyspach nie podoba.
Emil  Pronobis
Emil Pronobis 17.05.2021, 18:48
Panie Nowicki....nie ma Pan żadnego pojęcie o biznesie oraz o programach rabatowych w miastach podobnej wielkości, KM jest dla Pana hasłem - zero konkretów !

Pozostałe