Rozmowy na czasie

  • 24.05.2021, 15:44 (aktualizacja 24.05.2021, 18:14)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
W programie Rozmowy na czasie uczestniczyli radni Rady Miasta Świnoujście; radna Magda Ilczuk - "Wybieram Świnoujście" i radny Leszek Waga - KO - Platforma Obywatelska.

Świnoujska Kapsuła Czasu na pl. Wolności ma dopiero 6 lat. Zgodnie z zapowiedzią otwarta ma zostać po 100 latach od momentu jej złożenia, zatem do otwarcia jej pozostało ponad 34.300 dni! Czy np. po 50 latach nie warto by było do niej jednak coś dołożyć? Jaki pomysł mają zaproszeni do programu radni? Jest pomysł jednego z radnych obecnej kadencji, by w roku 2022 miasto zakupiło i zamontowało  w autobusach Komunikacji Autobusowej  urządzenia AED (przenośny defibrylator) Czy montaż w autobusach takich urządzeń jest celowy? Defibrylatory zamontowane są m.in. w: Urząd Miasta, przeprawa promowa, Szkoła Podstawowa nr 6, Uzdrowisko Świnoujście, Baza WOPR, Marina Żeglarska, Przychodnia ul. Dąbrowskiego. Przed nami okres urlopowo-wakacyjny, przygotowania miasta do jego rozpoczęcia zostały już rozpoczęte. Czy tak, jak każdego roku przed wakacjami, samorząd Świnoujścia będzie musiał zabiegać o trzecią karetkę pogotowia ratunkowego wraz z załogą? Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Waldek
Waldek 24.05.2021, 20:24
Ma pan rację panie radny, że niektóre przepisy dawno są w tyle za logiką. Bo karetka powinna być przydzielana do ilości przebywających a nie zameldowanych w danej miejscowości mieszkańców.
dlugoletni mieszkaniec
dlugoletni mieszkaniec 24.05.2021, 18:31
Bardzo mądre i rzeczowe wypowiedzi radnej Ilczuk, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Pozostałe