Przed sesją…

  • 26.05.2021, 16:08 (aktualizacja 26.05.2021, 17:29)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 27 maja br. na godzinę 9. przewodnicząca Rady Miasta radna Elżbieta Jabłońska zaprosiła radnych na posiedzenie. Z planowanego porządku obrad wynika, że radni będą mieli do przyjęcia 10 uchwał a obrady prowadzone będą nadal w sposób zdalny.

Na kilka dni przed sesją, również zdalnie obradowały komisje Rady Miasta: Komisja Gospodarki i Budżetu Rady Miasta, Komisja Uzdrowiskowa i Rozwoju Turystyki Rady Miasta Świnoujście i Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych. Gośćmi w programie byli: radna Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta, radny Wiesław Góreczny przewodniczący Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki oraz radny Jan Borowski przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe