Rozmowy na czasie

  • 31.05.2021, 13:44 (aktualizacja 31.05.2021, 14:54)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie
Gośćmi online w programie byli radni Rady Miasta Świnoujścia: radna Sylwia Marszałek - Grupa Morska i radny Jacek Jurkiewicz wiceprzewodniczący Rady - Prawo i Sprawiedliwość.

Gośćmi online w programie byli radni Rady Miasta Świnoujścia: radna Sylwia Marszałek - Grupa Morska i radny Jacek Jurkiewicz wiceprzewodniczący Rady - Prawo i Sprawiedliwość.

Główne sprawy nad jakimi w poszerzonym zakresie rozmawialiśmy  z zaproszonymi gośćmi to uchwały jakie zostały umieszczone w porządku obrad sesji Rady Miasta która odbyła się w miniony czwartek, 27 maja br. – Apel do premiera rządu w kolejnej miejskiej sprawie, Na horyzoncie Bon Seniora Wyspiarza i Strefa Płatnego Parkowania w Świnoujściu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dramaturg z Kościuszki
Dramaturg z Kościuszki 01.06.2021, 16:08
Wywody radnego Jurkiewicza logiczne i słuszne , nie owija chłop w bawełne, grzeczny acz stanowczy, takich radnych nam potrzeba.
Kolportowez
Kolportowez 31.05.2021, 23:28
Typowe pisowskie jeczenie plus grypa morska ukryta opcja PiS obłuda i zakłamanie
Krzesło Pana Leszka
Krzesło Pana Leszka 31.05.2021, 22:50
Mimo faktu braku akceptacji dla pis to mam większy szacunek do Pana Jurkiewicza niż do Pani Sylwii M.- kobieta jest wstydem dla rady miasta tak jak jej kolega z czegoś co kiedyś miało sens a dziś jest typowa socialistyczną,lokalną przybudówką pis!
Pamietam ,że wiele lat temu najlepsze były tzw. cudzesy... i tak jest właśnie w przypadku czegoś na dwie litery alfabetu, pomysły nie własne a jednak własne... i jeszcze słabe i zmodyfikowane.Wstyd.
kk
kk 31.05.2021, 23:41
Co to za bełkot i czego się tyczy???

Pozostałe