Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 04.06.2021, 13:42 (aktualizacja 04.06.2021, 16:32)
  • Tomasz Sawicki
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
Miesiąc maj br. wiele samorządów w województwie zachodniopomorskim uważa za udany pod względem choćby wykonanych zadań i oddanych inwestycji mieszkańcom miast, gmin czy sołectw. Zapewne miniony miesiąc nieźle kojarzyć się będzie nie tylko mieszkańcom ale przede wszystkim władzom samorządowym Miasta i Gminy Nowogard.

W Samorządowym Programie Informacyjnym Telewizji Zachodniopomorskiej z udziałem Jacka Rafińskiego zastępcy burmistrza Nowogardu, właśnie chcemy przypomnieć i wskazać te najważniejsze inwestycje oraz zaplanowane do realizacji w najbliższym czasie. Naśladownictwo niektórych z nich jest wskazane przez inne samorządy województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
R. K.
R. K. 04.06.2021, 18:35
Nowogard chyba przoduje w pomysłach na realizację inwestycji, tak jak kiedyś powiedział p. burmistrz ważne są te małe sprawy, od nich zawsze się zaczyna wielkie budowanie. Powodzenia Nowogard!
Karol
Karol 04.06.2021, 17:43
Jako były samorządowiec wiem ile to się trzeba nagłówkować ile nachodzić i ile w rezultanie napisać i wypełnić papierów by cokolwiek wykonać a i tak zasze się znajdzie ktoś, kto będzie nizadowolony, lub robotę skrytykuje. Chylę głowę przed władzami Nowogardu za podejmowane inicjatywy i inwestycja.

Pozostałe