Uciążliwy lokator

  • 04.06.2021, 16:24 (aktualizacja 04.06.2021, 16:48)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Uciążliwy lokator Wioletta Mordasiewicz Media
Z trudnym do rozwiązania problemem borykają się mieszkańcy bloku nr 4 na osiedlu Kopernika w Stargardzie.

Stargardzianie mieszkający pod uciążliwym lokatorem, co parę miesięcy muszą remontować mieszkania. Odchody z podłogi przeciekają im na sufity i ściany. Rozwiązanie problemu mieszkańców bloku nr 4 na os. Kopernika znacznie komplikuje pandemia, o czym spółdzielnia poinformowała ich w piśmie.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 


 

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lokator
lokator 07.06.2021, 18:55
Najlepiej podnieście opłaty za odpady, segregację śmieci i dajcie więcej na niby modernizację bloku. A syfiarz za free będzie tam mieszkał.
lokator
lokator 06.06.2021, 19:08
Prezes Łże. sprawa została zgłoszona kilka lat temu. Wtedy nie było pandemii. Cały czas lokatorzy są odsyłani z kwitkiem, dzwonią. Żenada. Weź się do roboty Prezesie !
ciocia Józia
ciocia Józia 05.06.2021, 07:48
Żadna nowość czy też news, bo takiego pijaczynę który nie liczy się z innymi lokatorami, do tego bezradność spółdzielni i niemoc służb miejskich spotyka się każdego dnia we wszystkich spółdzielniach w Polsce nie tylko w Stargardzie.
Maryla
Maryla 04.06.2021, 20:17
Morawiecki zarządził pandemię, to niech prezes spółdzielni zwróci się do Morawieckiego, żeby rozwiązał problem spółdzielczego pijaczka
Jan
Jan 04.06.2021, 19:49
jeden pijak i tyle zamieszania i bezsilności władz, służb i zarządu spółdzielni. niestety problem nie rozwiąże się sam. teraz by skutecznie zająć się pijakiem na przeszkodzie prezesowi spółdzielni stoją przepisy..... pandemiczne! czyli sprawa nie zostanie załatwiona przez spółdzielnię, bo covid19 szybko nas nie opuści! Jest jeszcze szansa, że pijak zapije się na amen, no i wtedy pozostali lokatorzy wraz z zarządem sm. odtrąbią sukces!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.06.2021, 19:38
Spółdzielnia mieszkaniowa to jest państwo w państwie. Najlepiej jak problemy ich lokatorów załatwić ma policja, MOPS i inne instytucje. Spółdzielnia jest tylko do pobierania czynszów i innych opłat a nie rozwiązywania problemów! panie prezesie jakie "narzędzia" są panu potrzebne by pozbyć się pijaka teroryzującego swoim zachowaniem innych mieszkańców!?
grażyna
grażyna 04.06.2021, 18:41
Wszędzie zamieszkują ludzie i ludziska, niekiedy i potwory którym wydaje się, że wszystko im wolno. Niestety zachowań nie można zawrzeć w przepisach i zarządzeniach, stąd później jest tak jak zostało to przedstawione w filmie.

Pozostałe