Mamut w Świnoujściu…

  • 09.06.2021, 15:19 (aktualizacja 09.06.2021, 17:17)
  • Leszek Wątkowski
Mamut w Świnoujściu… ZTV Świnoujście
Do niecodziennego spotkania doszło w środę, 9 czerwca br. w świnoujskim Forcie Anioła. Grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 6 spotkała się na „żywej” lekcji najnowszej historii Polski.

Zajęcia terenowe zaszczycił obecnością 94 letni ppłk. Janusz Kamocki ps. „Mamut” żołnierz Armii Krajowej. W spotkaniu uczestniczyła honorowa obywatel miasta i wieloletnia prezes  Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Świnoujściu Elżbieta Pietrzyk oraz zastępca prezydenta miasta Paweł Sujka. Po spotkaniu z młodzieżą goście udali się na plac Orła Białego, gdzie przy pomniku złożyli wiązankę kwiatów pamięci żołnierzy Armii Krajowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe