Rozmowy na czasie

  • 14.06.2021, 14:59 (aktualizacja 14.06.2021, 17:23)
  • Tomasz Sawicki
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Do udziału w programie zaproszenie przyjęli: radny Wiesław Góreczny – Platforma Obywatelska i radny Jarosław Włodarczyk – Lewica.

Z radnymi poruszyliśmy temat samorządowy związany z wyborami uzupełniającymi na prezydenta Rzeszowa w odniesieniu, gdyby przyśpieszone wybory miały odbyć się w Świnoujściu. Kolejny temat to graniczne przepisy, które nie są jednoznaczne w państwach Unii Europejskiej i ich regulacje przez np. rządy poszczególnych Krajów Związkowych RFN wprowadzają nie po raz pierwszy, wiele zamieszania z przekraczaniem granicy państwowych w okresie obowiązujących przepisów związanych z pandemią koronawirusa. Przygotowanie Świnoujścia do zbliżającego się kolejnego letniego sezonu było ostatnim w audycji punktem spotkania. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pronobis.
Pronobis. 15.06.2021, 15:24
Będzie tak : Pan Janusz... na jesień 2022 sam zrezygnuje ( chwilę po otwarciu tunelu ) i zostanie.......
kandydatem na senatora z pis... ( Na senatora nie posła)
Mało tego , zostanie tym senatorem... a Pani Nie bo Nie w przed terminowych wyborach sam. zostanie prezydentem... na rok ..bo w 2023 bedę kolejne wybory i wtedy już mieszkańcy Pani Nie bo Nie nie wybiorą.... Zapewniam ,ze taki plan jest rozważany. Pani Basi M radzę nie startować w takim przypadku w 2022 roku. Kto wygra w 2023 ??? kandydat "przywieziony" ale dobry.
BENEK
BENEK 15.06.2021, 20:28
CIEKAWA NICZYM NIE POPARTA KALKULACJA - TO SIĘ NAZYWA MANIPULACJA :)
Mela
Mela 15.06.2021, 07:51
Można powiedzieć, że Prezydent Żmurkiewicz nieźle zasiedział się na swoim stanowisku. Czy to dobrze dla miasta?
V
V 14.06.2021, 19:29
Panie radny z pisolewicy, pańska koleżanka też z pisolewicy wcześniej czy później dorwie sie do koryta po żmurku, i bez tych pańskich ironicznych uśmieszków, bo czerwona koleżanka najwyżej załapie sie tylko na jedną kadencję, bo mieszkańcy po czynach, nie gadaniu szybko się na niej poznają.

Pozostałe