IGHP gotowa do sezonu lato-2021

  • 14.06.2021, 15:06 (aktualizacja 15.06.2021, 10:26)
  • Leszek Wątkowski
IGHP gotowa do sezonu lato-2021 ZTV Świnoujście
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego to organizacja reprezentująca branżę hotelarską w Polsce. Powstała w 2003 roku i ciągle się rozwija przyjmując w swoje szeregi kolejnych członków. Izba jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz Unią Europejską. Lobbuje na rzecz jej rozwoju, chroni interes hotelarzy, wspiera inicjatywy gospodarcze, opracowuje opinie branżowe w interesie członków Izby i branży, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu.

IGHP rozwija również działalność edukacyjną, organizując specjalistyczne kampanie i programy szkoleniowe. Takie właśnie szkoleniowe spotkania połączone z wymianą doświadczeń odbyło się w poniedziałek, 14 czerwca br. z udziałem blisko 30 gestorów bazy hotelowej i gastronomicznej w Świnoujściu. Spotkanie odbyło się w Hotelu „Trzy Wyspy” prowadził je Marcin Mączyński sekretarz IGHP. Podobne spotkania jeszcze przed tegorocznymi wakacjami odbędą się w 21 miastach turystycznych Polski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
observer
observer 14.06.2021, 19:47
nie ma potrzeby użalać się nad "biednymi" właścicielami knajp i innych gastronomicznych budek. oni wiedzą jak się robi kasę i szybko z nawiązką te "straty" sobie wyrównają. cóż, wiem, że ci gastronomicy chcieliby po każdym sezonie szpanować nową bryką, czy kupić kolejny apartament, no ale biedę teraz klepią wszyscy nie tylko restauratorzy!
Marysia
Marysia 14.06.2021, 19:42
Nie rozumiem ludzi którzy biegają z knajpy do knajpy by wciągnąć bliżej nieznane i nie wiadomo w jakich warunkach przygotowywane żarcie lub siedzą na "kawie" kosztującej dwa razy drożej jak bym zrobiła ją w domu, też z expresu. Na wyjazdach, na wczasach można pokusić się o jedzenie w knajpach, ale żeby tak kilka razy w miesiącu, po co?
Karol
Karol 14.06.2021, 19:12
Czy naprawdę inne branże mniej ucierpiały na koronawirusie? Od dłuższego czasu słyszę tylko o hotelarzach i garkotłukach, którzy przymierają głodem. Ludzie macie gdzie spać a upitrasić można sobie w domu, przecież jakieś gary i patelnie każdy ma, więc w czym problem. Piwsko też można wysiorbać w domu!

Pozostałe