Dni Stargardu

  • 21.06.2021, 16:35
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Dni Stargardu Wioletta Mordasiewicz Media
Przez cały weekend Stargard tętnił życiem. A to za sprawą pierwszej odsłony Dni Stargardu. Imprezy organizowano w różnych miejscach miasta. Między innymi na zapleczu kamienicy przy ul. Limanowskiego 24, gdzie odbyła się wystawa fotografii, wykonanych seniorom.

Najwięcej działo się w sobotę na ulicy Szczecińskiej, która na kilka godzin zamieniła się w centrum sportu. Odbył się tam m.in. Bieg o Błękitną Wstęgę Stargardu. Był też masowy przejazd rowerowy w ramach akcji Aktywne Miasta - Rowerowa Stolicą Polski, biegi przedszkolaków i uczniów stargardzkich szkół. Na ul. Szczecińskiej ścigali się też kolarze w ramach 3. Kryterium Kolarskie – Memoriał Bernarda Pruskiego.   Sporo działo się też przy Szkole Podstawowej nr 4, gdzie zorganizowano festyn rodzinny.  Pokazy motocykli, a także późniejsza parada motocyklistów ulicami miasta na stałe wpisały się w kalendarz Dni  Zwieńczeniem sportowych atrakcji na ul. Szczecińskiej był widowiskowy pokaz w wykonaniu LED & Fireshow Szczecin. 


loadingŁaduję odtwarzacz...

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe