Przed sesją...

  • 23.06.2021, 14:13 (aktualizacja 23.06.2021, 15:01)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją... ZTV Świnoujście
W czwartek, 24 czerwca br. o godzinie 9 radna Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia zwołała przedwakacyjną XLVIII sesję Rady Miasta Świnoujścia. Sesja przeprowadzona zostanie online.

Projekt porządku obrad zawiera 20 punktów, w tym radni będą mieli do przyjęcia 13 uchwał. Na czwartkowej sesji radni zapoznani zostaną m.in. z "Raportem o stanie miasta Świnoujście za rok 2020" który przedstawi Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia, następnie zaplanowana jest dyskusja o przedstawionym dokumencie i głosowanie uchwały w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Świnoujście wotum zaufania. W dalszej części obrad, przedstawione zostanie sprawozdanie prezydenta z wykonania budżetu Gminy Miasto Świnoujście za 2020 rok wraz z informacją o stanie mienia komunalnego Gminy Miasto Świnoujście. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2020 zakończy formalnie głosowanie związane z udzieleniem absolutorium dla prezydenta Żmurkiewicza. Wcześniej, bo we wtorek i środę na swoich posiedzeniach również online, zebrały się wszystkie Komisje Rady Miasta Świnoujścia by wypracować opinie do przedstawionych uchwał które głosowane mają być na czwartkowej sesji. Kolejna zaplanowana sesja Rady Miasta ma odbyć się 26 sierpnia br.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe