Dofinansowanie oświetlenia przy skateparku

  • 30.06.2021, 17:47
  • www.nowogard.pl
Dofinansowanie oświetlenia przy skateparku www.nowogard.pl
Podczas wizyty wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Stanisława Wziątka została podpisana umowa na dofinansowanie inwestycji, którą jest „Wykonanie oświetlenia terenu sportowo-rekreacyjnego w rejonie Placu Szarych Szeregów w Nowogardzie w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników ”. Podpisanie umowy odbyło się w wtorek 22 czerwca. Całkowity koszt inwestycji wynosi 50 000,00 zł. Z czego 20 000,00 zł . To kwota dofinansowania jaką Gmina Nowogard otrzyma z urzędu marszałkowskiego.

Projekt dotyczy wykonania oświetlenia terenu sportowo-rekreacyjnego położonego w pobliżu Jeziora Nowogardzkiego w ścisłym centrum Nowogardu – okolice Placu Szarych Szeregów. Obejmuje w szczególności teren nowogardzkiego skateparku oraz miejscowego kortu tenisowego. W chwili obecnej teren ten nie posiada niezbędnego oświetlenia, które gwarantowałoby użytkownikom komfort i bezpieczeństwo korzystania z bazy sportowej. Miejsce to cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Przewidywany czas wykonania inwestycji powinien zakończyć się jeszcze w tym roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

www.nowogard.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe