Wakacyjne Studio - Jest takie artystyczne miejsce na wyspie...

  • 12.07.2021, 14:42 (aktualizacja 12.07.2021, 15:59)
  • Leszek Wątkowski
Wakacyjne Studio - Jest takie artystyczne miejsce na wyspie... ZTV Świnoujście
Jest takie miejsce na 44 wyspach, do którego chętnie przybywają artyści. To miejsce wygospodarował dla nich i zawsze serdecznie ich tu wita, nasz rodzimy artysta związany od zawsze ze Świnoujściem – artysta ikonografii Tadeusz Zieliński.

Po pandemicznej przerwie, na polanie obok bunkra  przy ulicy Jachtowej spotkaliśmy się z gospodarzem, jego uroczą żoną - bursztyniarką Małgorzatą Zielińską, wszechstronnym artystą malarstwa, rzeźby i ceramiki Zbigniewem Burym  z Andrychowa i portrecistą Leszkiem Chmilewskim ze Szczecina. Różnorodność tworzących artystów nigdy nie przeszkadza w nawiązaniu wspólnych tematów i wymianie poglądów nie tylko z artystycznego podwórka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Genowefa Mariańska
Genowefa Mariańska 12.07.2021, 19:45
Odkąd pamiętam to Pan Tadeusz Zieliński jest naszą świnoujską ikoną kultury. Zawsze skromny, zawsze potrafiący doradzić i pocieszyć w każdej sytuacji. Dużo dobrego Panu życzę!
tz
tz 13.07.2021, 16:04
Dziękuję Pani Genowefo , na taką recenzję czekałem 40 lat

Pozostałe