Z notatnika rzecznika…

  • 16.07.2021, 14:27 (aktualizacja 16.07.2021, 15:22)
  • Leszek Wątkowski
Z notatnika rzecznika… ZTV Świnoujście
Dziś w programie prezydencki rzecznik Jarosław Jaz rozwinie następujące tematy związane z letnią działalnością miasta.

Dowiemy się o przebiegu i możliwości wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w ważnym temacie - komunikacja. Powie również o miejskiej inwestycji drogowej, gdzie panuje od wielu tygodni jednakowa temperatura +15 stopni Celsjusza. Dyżurny temat lata na wyspach to oczywiście komary, które kąsają wszystkich bez względu na pochodzenie i przynależność partyjną. Spotkanie zakończy się informacją o trwającym Spisie Powszechnym mieszkańców Świnoujścia. Zapraszamy

loadingŁaduję odtwarzacz...
.

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pedro Almodovar Junior
Pedro Almodovar Junior 17.07.2021, 00:09
Konsultacje społeczne... zadam pytanie i pewnie nikt z urzedu nie udzieli odpowiedzi...
Zatrudniacie tyle osób.. wykształconych może i nawet kierunkowo ...a chcecie pytać Nas ? Mieszkańców ? Pewnie ktoś napisze i cos z tego może zostanie wdrożone z wielkim znakiem zapytania......
Czy ktoś z miasta upubliczni może ..nagrodzi kreatywnego mieszkańca ??
Czy będzie jak zwykle...jak to np. jest w projektach w BO ...nie przechodzą a pożniej są wdrażane... oczywiście autorem ...Miasto.
Kiedy to się zakończy w Naszym mieście??
Wiedzący
Wiedzący 17.07.2021, 10:16
Po prostu przed wdrożeniem tak ważnego projektu realizowanego w miejskiej przestrzeni, jeden z zapisów obliguje samorząd przed wydaniem ostatecznej decyzji, o zorganizowanie debaty publicznej w formie konsultacji społecznej. Nie ważne są tu pomysły, sugestie czy uwagi do pomysłu, bo i tak wszystko rozstrzygnie specjalistka od budowy dróg B. Michalska. Chodzi tylko o odhaczenie tego punktu, że konsultacje się odbyły.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.07.2021, 18:56
Panie rzeczniku prezydenta, może trzeba podpowiedzieć Żmurkiewiczowi, żeby dyżurny temat komarów w mieście potraktować tak, jak dziki w sprawie nie dokarmiania ich. Trzeba postawić tablice, że komary co roku były, są i będą w mieście i że władza za nie nie odpowiada !? Ratujcie się ludziska przed nimi (komarami) jak i czym chcecie! Żadne dla mnie pocieszenie, że w Międzyzdrojach, Rewalu i Pipidówie Małej też są komary!!!

Pozostałe