Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 16.07.2021, 14:34 (aktualizacja 16.07.2021, 15:22)
  • Tomasz Sawicki
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
Sprawy związane z funkcjonowaniem miasta w Samorządowym Programie Informacyjnym przekazał Robert Czapla burmistrz miasta i gminy Nowogard.

W programie burmistrz poruszył wiele letnich i wakacyjnych tematów związanych z Nowogardem w odniesieniu do prac i działalności samorządu oraz sołectw.  Nie zabrakło informacji dotyczących inwestycji, zaplanowanych działań kulturalnych i przygotowań do gminnego Święta Plonów, które zaplanowane zosta

loadingŁaduję odtwarzacz...
ło w drugiej połowie sierpnia br. Zapraszamy.

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
R.M.
R.M. 17.07.2021, 10:30
Czyżby rada miejska w Nowogardzie, a przynajmniej część opornej rady nieco złagodniała? Może warto by było p. burmistrzu spróbować po raz 127 przekonać radnych i ruszyć z planami przebudowy placu Wolności, który w obecnym kształcie i funkcjonalności blasku i uroku miastu nie dodaje?
Halina
Halina 16.07.2021, 18:15
Miło się słucha o tych wszystkich dokonaniach, planach i osiągnięciach p. Burmistrza, tym bardziej, że są to sprawy namacalne i widoczne. Brawo!
Kazimierz K.
Kazimierz K. 16.07.2021, 18:13
Pan Burmistrz stawia na skuteczność w działaniu przez całą swoją kadencję inni też na to stawiają tyle tylko, że robią to pół roku przed kolejnymi wyborami samorządowymi! Szacunek Panie Burmistrzu za to co Pan i pańscy współpracownicy robią dla miasta i gminy.

Pozostałe