Z portalem travelist.pl do Świnoujścia

  • 19.07.2021, 14:28 (aktualizacja 19.07.2021, 18:09)
  • Tomasz Sawicki
Z portalem travelist.pl do Świnoujścia ZTV Świnoujście
Zapewne mieszkańcy jak i gospodarze miasta przyzwyczaili się już do tego, że szczególnie przed, w trakcie i po zakończeniu sezonu wakacyjnego Świnoujście licznie odwiedzane jest przez przedstawicieli stacji telewizyjnych, radiowych, redakcji gazet i w coraz większym stopniu portali internetowych, którzy zajmują się tematyką turystyczną, przyrodniczą i wypoczynkiem nad Bałtykiem.

W tegorocznym sezonie, po ubiegłorocznej ubogiej propozycji wakacyjno-urlopowej wymuszonej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, bieżący sezon letni 2021 zapowiada się udanie dla branży hotelarskiej i gastronomicznej. Piękna słoneczna aura, do tego skuteczna reklama medialna zapewne przyczynia się do wspólnego wypoczynkowego sukcesu w bieżącym sezonie letnim na wyspach. Ostatnio odwiedziły Świnoujście redaktorki z portalu travelist polska, który czynnie promuje miasto i do tego jest w posiadaniu ofert służących czynnemu wypoczynkowi wraz z przynależną do tego bazą noclegową na każdą kieszeń. Świnoujście do wypoczynku i pobytu  rekomendował Paweł Sujka zastępca prezydenta miasta…

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lokalny
Lokalny 20.07.2021, 08:04
Cudze chwalicie, swego nie znacie! Ten program powinni obejrzeć wszyscy ci, którzy zatrzymali się w osądach w latach 70 powtarzając jakieś zasłyszane i wydumane "opinie" o Świnoujściu. Odwiedzający miasto mają pozytywną ocenę i tych jest na szczęście z każdym rokiem więcej!

Pozostałe