Remonty w szkołach

  • 21.07.2021, 12:05 (aktualizacja 22.07.2021, 17:25)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Remonty w szkołach Wioletta Mordasiewicz Media
Stargardzkie szkoły wykorzystują czas bez uczniów na przygotowania do roku szkolnego. Wakacyjne remonty i inwestycje, które w wielu z nich już ruszyły, pochłoną łącznie 3 miliony złotych.

Niemal w każdej szkole w tegoroczne wakacje pojawią  się ekipy remontowe.  Odnawiane są korytarze, remontowane łazienki, sale gimnastyczne i pracownie, modernizowane są dachy, ogrodzenia i oświetlenie. Szkoły doposażają też swoje pracownie. Obsługa szkół prowadzi prace porządkowe wokół  budynków.
Naprawy doczeka się także plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3, gdzie ostatnie ulewy zniszczyły nawierzchnię. Część szkolnych inwestycji jest realizowana w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach budżetu obywatelskiego powstanie miedzy innymi  kompleks zabawowo – rekreacyjny przy Szkole Podstawowej nr 5, a także siłownia plenerowa przy SP 10, trampolina oraz nowe boisko przy SP4.  Przy jedenastce planowany jest mini plac zabaw z siłownią. Drobne remonty przejdą w wakacje także stargardzkie przedszkola i Młodzieżowy Dom Kultury. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe