Z letnią wizytą w „Czterech Wiatrach”

  • 21.07.2021, 12:37 (aktualizacja 21.07.2021, 12:47)
  • Leszek Wątkowski
Z letnią wizytą w „Czterech Wiatrach” ZTV Świnoujście
Przystań najstarszego na 44 wyspach Jacht Klubu „Cztery Wiatry” położona jest na wyspie Uznam po zachodniej stronie Świny naprzeciwko latarni morskiej.

Klub powołany został jako sekcja żeglarska i służyć miał żeglarskiej rekreacji pracownikom byłego już kombinatu rybnego Przedsiębiorstwa Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich „Odra” w Świnoujściu. Dziś zapisuje kolejne karty historii i morskich osiągnięć, z ponad pięćdziesięcioma członkami, w 63-letniej żeglarskiej tradycji miasta. Jednym z żeglarzy należącymi do Jacht Klubu „Cztery Wiatry” jest świnoujski przedsiębiorca Andrzej Góra z którym rozmawiamy o Klubie i żeglarskich wyprawa

loadingŁaduję odtwarzacz...
ch.

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe