Samorządowy Program Informacyjny – Lipiec 2021

  • 30.07.2021, 12:30 (aktualizacja 30.07.2021, 14:34)
  • Tomasz Sawicki
Samorządowy Program Informacyjny – Lipiec 2021 ZTV Świnoujście
Program odbył się z udziałem Janusza Żmurkiewicza prezydenta Świnoujścia, który ogólnie podsumował pierwsza część okresu wypoczynkowego w Świnoujściu. Prezydent odpowiedział również na wiele pytań związanych z planowanymi milionowymi inwestycjami i wyjaśnił dlaczego firma PRD z Nowogardu, która wygrała przetarg nie przystąpiła jeszcze do remontu ulicy Grunwaldzkiej.

Z innych spraw poruszonych w programie należy wymienić m.in. decyzję świnoujskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w sprawie nieznacznej podwyżki cen wody dla wszystkich odbiorców obowiązującej od 15 lipca br. i oprotestowaniem jej przez lobby uzdrowiskowo-sanatoryjne, oraz działalność Strefy Płatnego Parkowania i zakończonych (26.07.br.) konsultacji społecznych w sprawie koncepcji zarządzania ruchem na terenie miasta. Zapraszamy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 05.08.2021, 16:41
Rzeczowo i konkretnie....zycze dalszych sukcesow....i realizacji przedsiewziec....
mieszkaniec
mieszkaniec 02.08.2021, 21:57
Coś pan ściemnia. Jak ustalić stawki wysokie to mogą tylko Wody Polskie a jak obniżać to prezydent. Buahahah coś pan bełkocze bez sensu.
nikita
nikita 31.07.2021, 10:57
krótko mówiąc czerwone członki z sld sami nie wiedzą czego chcą. nie mogą nawet dogadać się w swojej komuszej organizacji i próbują robić wszystko by koniecznie być widzialnym i słyszalnym na każdym szczeblu tej szczątkowej już organizacji!
Mieszkaniec, nie czytelnik
Mieszkaniec, nie czytelnik 30.07.2021, 20:15
Panie Prezydencie zapewniam Pana ,że zarówno Pani Joannie Agatowskiej jaki Panu i Panu ekipie nie damy się już nabrać. Jestem przekonany ,że ponad 50 % mieszkańców tego miasta ma dość Pana i Pani Agatowskiej. Mimo faktu rozjazdu między Wami - jesteście dokładnie siebie warci. Brak merytoryki szacunku oraz prawdziwego GOSPODARZA. Przeraża . Czas na kogoś kto jest sobą , nie jest z sld, popisu czy z gm i nie jest Panem ani Panem Sujką. Wam naprawdę trzeba podziękować za 2 lata i 3 miesiące.
Dyzma
Dyzma 31.07.2021, 11:31
Jedno jest pewne, że te wojny Janusza Kargula z Joanną Pawlaczką powinny zostać przerwane a pzerwać je mogą wybory samorządowe, po których ani Kargul ani też Pawlaczka nie będą mieli żadnego wpływu na miasto. Może znajdzie się ktoś z zewnątrz, kto inaczej spojrzy na sprawy miasta i zamiast hasełek weźmie się do konkretnej roboty bo przecież spraw do załatwienia jest dużo. Przewietrzyć przy okazji trzeba radę miejską i zrobić wszystko by pracowali w niej młodzi mieszkańcy z wizją i dobrymi pomysłami - nie przedstawiciele partii w terenie realizujący wizje wodzów z Warszawy.
Krzyś
Krzyś 04.08.2021, 08:02
Nie ośmieszaj się człowieku jakeś Dyzma. A jak taki wpływowy jesteś to wystartuj i wygraj i rządź tym burdlem który zrobił Żmurkiewicz. Agatowska jako jedyna patrzy mu na ręce. W teczce chcesz żeby kogoś przywieźli, czyliś PISIOR bo tylko oni mogą mieć takie durne pomysły. Na szczęście jest demokracja i jako mieszkańcy sami sobie kogoś wybierzemy.
Observer
Observer 05.08.2021, 10:00
NO I CO Z TEGO ŻE PATRZY? CO Z TEGO PATRZENIA WYNIKA? AGATOWSKA ZAWSZE TYLKO SIĘ PRZYGLĄDAŁA, BO NIE MA NA NIC ANI WPŁYWU ANI POMYSŁU! POTRAFI JEDYNIE MIELIĆ JĘZOREM I TO NIE ZAWSZE NA TEMAT NA KTÓRY TRWA DYSKUSJA.

Pozostałe