Będzie droga na ul. Pileckiego

  • 30.07.2021, 13:47 (aktualizacja 30.07.2021, 14:34)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Będzie droga na ul. Pileckiego    Wioletta Mordasiewicz Media
Mieszkańcy ul. Pileckiego w Stargardzie od kilku lat czekają na drogę dojazdową. Miała ją wykonać firma, która na os. Pyrzyckim zbudowała bloki, ale dojazd do nich ostatecznie nie powstał. Kierowcy są zmuszeni jeździć, a piesi chodzić - po zdegradowanej i dziurawej nawierzchni. Na zły stan terenu przy blokach narzekają nawet najmłodsi mieszkańcy.

Sprawa budowy drogi dojazdowej do bloków przy ul. Pileckiego otarła się o sąd. Doszło do podpisania ugody, na mocy której to miasto zrealizuje drogę w ramach wykonania zastępczego, a zapłaci za to developer.  Mieszkańcy w końcu będą mieli komfortową drogę, ciąg pieszo - rowerowy i kilka dodatkowych miejsc postojowych. Podpisano już umowę na wykonanie fragmentu ul. Pileckiego. Inwestycję, na którą od dawna czekają mieszkańcy, zrealizuje firma Budpak. Roboty zaczną się niebawem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe