Goście opuszczają wyspę Uznam…

  • 04.08.2021, 16:17 (aktualizacja 04.08.2021, 16:28)
  • Leszek Wątkowski
Goście opuszczają wyspę Uznam… ZTV Świnoujście
Z bagażami nowych turystycznych doświadczeń część turystów opuszcza krainę 44 wysp, zaznaczając jednocześnie, że zapewne za rok pojawią się ponownie.

W środę, 4 sierpnia br. przy bramie wyjazdowej z miasta – promach Karsibór rozmawialiśmy z turystami, którym kończy się urlop oraz tymi, którzy przekładają leżenie na pięknej piaszczystej plaży nad zwiedzanie i poznawanie okolic. Ogólnie można stwierdzić, że wczasowi gości opuszczają wyspę z

loadingŁaduję odtwarzacz...
adowoleni z pobytu. Szczegóły natomiast w materiale filmowym.

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zadowolony
zadowolony 05.08.2021, 09:18
Świnoujście jako miejscowość turystyczna nie podoba się tylko wybranej grupce tubylców którym się nie podoba i krytykują totalnie wszystko. Myślę, że im nie podobało by się każde inne miejsce w którym by zamieszkiwali.

Pozostałe