Otworzyli jeden wiadukt, ale zaraz zamknęli drugi

  • 04.08.2021, 16:28 (aktualizacja 04.08.2021, 17:09)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Otworzyli jeden wiadukt, ale zaraz zamknęli drugi Wioletta Mordasiewicz Media
PKP PLK zakończyły w Stargardzie I etap przebudowy wiaduktu na ulicach Wyszyńskiego - Szczecińskiej. Przejazd pod nim był zamknięty przez 20 miesięcy. Do centrum miasta, 2 sierpnia, wrócił duży ruch samochodowy. Kolej otworzyła przejazd pod tym wiaduktem, ale jeszcze tego samego dnia zamknęła drugi.

Teraz remontuje na ulicach Konopnickiej – Pierwszej Brygady, gdzie trwa przekładanie instalacji ciepłowniczej. Prace będą tam prowadzone przez cały sierpień. Przejazd jest zamknięty dla ruchu kołowego, co spowodowało w mieście nawrót korków.  We wrześniu wykonawca prac przeniesie się na ul. Bogusława IV, gdzie także będzie przekładał instalację ciepłowniczą. Mieszkańcy długo nie nacieszą się otwarciem drogi w centrum Stargardu. Przejazd pod wiaduktem na ul. Wyszyńskiego – Szczecińskiej znów zostanie zamknięty w październiku.
-  Po zakończeniu prac na połówce wiaduktów przy ulicach Składowej oraz Wyszyńskiego i przywróceniu ruchu kołowego i pieszych, w listopada rozpocznie się przebudowa wiaduktów przy ul. Pierwszej Brygady/Konopnickiej oraz przy ul. Bogusława IV - informuje Bartosz Pietrzykowski, rzecznik PKP PLK.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe