Przed sesją

  • 25.08.2021, 15:22 (aktualizacja 25.08.2021, 17:47)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją ZTV Świnoujście
Radni po wakacyjnej przerwie ale nadal zdalnie, przy pomocy łącz internetowych przygotowują się do wielogodzinnego spotkania, czyli 50 sesji Rady Miasta Świnoujście.

Sesję na najbliższy czwartek, 26 sierpnia br. na godzinę 9.00 zwołała przewodnicząca Rady Miasta radna Elżbieta Jabłońska. Projekt porządku obrad przewiduje 20 punktów, w tym radni będą mieli do przyjęcia 11 uchwał. Większość uchwał zawiera sprawy  związane z lokalami mieszkalnymi Gminy - Miasta Świnoujście ii inwestycji mieszkaniowej realizowanej w dzielnicy Warszów. Część uchwał dotyczy także funkcjonowania trzech Przedszkoli Miejskich w nowym roku szkolnym. Na 50. sesji Rady Miasta ma zostać przyjęta uchwała o nadaniu nazwy nowemu skwerowi miejskiemu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe