Wypoczynek na wodzie - to jest to!

  • 07.09.2021, 14:00 (aktualizacja 07.09.2021, 17:37)
  • Leszek Wątkowski
Wypoczynek na wodzie - to jest to! ZTV Świnoujście
Bardzo popularną formą wypoczynku staje się z roku na rok żeglarstwo. Zaznaczmy w tym miejscu - żeglarstwo turystyczne. W każdym z nas drzemie tzw. wilk morski, który daje o sobie znać głównie w okresie lata.

Do uprawiania turystyki żeglarskiej zachęcają nas również rozbudowywana i ciągle powiększana przez samorządy sieć marin, portów i przystani żeglarskich w których możemy m.in. dokonać drobnych napraw, uprać i wysuszyć nasze rzeczy, uzupełnić paliwo i zapasy żywności oraz wodę pitną. Województwo zachodniopomorskie w tym morskie zakątki wyspy Uznam wręcz stworzone są dla morskich turystów, każdego roku coraz więcej turystów się o tym przekonuje, przy planowaniu kolejnych i kolejnych wakacji...

W bieżącym sezonie letnim odwiedziliśmy niektóre z marin i pobliskich portów żeglarskich, (polskich i niemieckich) które świadczą pełen pakiet usług dla wytrawnych żeglarzy jak i tych którzy zaczynają morską przygodę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dawid
Dawid 07.09.2021, 20:40
mega materiał !!!
Michał Kędzieżyn Koźle
Michał Kędzieżyn Koźle 07.09.2021, 19:33
W tym sezonie dopłynąłem do Polic i Trzebieży, z filmu widzę, że jeszcze zostało mi dużo portów do zaliczenia moją łódką 😀 Na pewno będę za rok w Świnoujściu no a potem dalej! 🙂 A hoj!
Alex
Alex 07.09.2021, 19:16
Super reportaż zapewne jeszcze bardziej zachęci nowych żeglarzy do odwiedzenia tych miejsc.

Pozostałe