Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 08.09.2021, 14:56 (aktualizacja 08.09.2021, 16:28)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
W Samorządowym Programie Informacyjnym Telewizji Zachodniopomorskiej wziął udział Tomasz Banach zastępca burmistrza Miasta i Gminy Goleniów.

Z naszym gościem w goleniowskim ratuszu rozmawialiśmy m.in. o rozpisanych wyborach i wyborach uzupełniających w trzech sołectwach, które zaplanowano we wrześniu br.  Zastępcę burmistrza zapytaliśmy również o postępy prac i rozwiązanie sprawy śmieciowej w gminie, która wymaga pilnego załatwienia, bo od środy, 8 września br. nie będzie komu wywozić odpadów z miasta. Zapraszamy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kira
kira 10.09.2021, 07:22
komu za te zamieszanie i bałagan śmieciowy podziękować? burmistrzowi czy radnym?
Pomysłowy Dobromir
Pomysłowy Dobromir 09.09.2021, 20:08
Od poniedziałku śmieci mieszkańców będą przyjmować na pl. Lotników 1 przed urzędem!
Rembiszewska
Rembiszewska 09.09.2021, 19:33
Burmistrz ani jego wiceburmistrzowie nic nie mogą zrobić w sprawie śmieci, radni nie zgadzają się na podwyżkę śmieciowych stawek, w kasie urzędu nie ma pieniędzy na śmieci, umowa z PGK wygasła i nie ma kto teraz odbierać śmieci. Jednym słowem zrobił się węzeł gordyjski którego nikt teraz nie potrafi rozsupłać! Teraz na podwórkach i ulicach gromadzić zaczną się worki ze śmieciami, wrzesień ma być ciepły co wpłynie na rozkład leżących śmieci. Co na to Sanepid!?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.09.2021, 19:15
Teraz problem śmieciowy będzie najważniejszym newsem z Goleniowa, wszystkie inne dotychczasowe działania przejdą na plan dalszy i wcale nie będą informacją najważniejszą!
Radny
Radny 09.09.2021, 15:52
Współczuć należy niekomfortowego pełnienia urzędu ze względu na śmieciowy pat w Goleniowie. Pewnie zaraz zlatywać będą się "uzdrowiciele" obecnej sytuacji, jak i sępy które będą starały się coś na tym śmieciowym zamieszaniu ugrać dla siebie.

Pozostałe