Świnoujście. Narodowy Spis Powszechny jest obowiązkiem!

  • 22.09.2021, 13:50 (aktualizacja 22.09.2021, 19:05)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Narodowy Spis Powszechny jest obowiązkiem! ZTV Świnoujście
Jeszcze tylko przez kilka najbliższych dni odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. W Świnoujściu obowiązek ten spełniło tylko 57 procent objętym spisem - na co czekają pozostali mieszkańcy…?

We wtorek, 21 września br. odbyła się kolejna, terenowa akcja spisowa na terenie Świnoujścia. W specjalnym namiocie rozstawionym tym razem przy przeprawie promowej, można było spełnić spisowy obowiązek. Jak podkreśliła Sylwia Filipcewicz-Fąfara z Gminnego Biura Spisowego w Świnoujściu, wystarczyło poświęcić tylko kilkanaście minut, by wypełnić kwestionariusz i spełnić wymagany prawem obowiązek. Wtorkowa akcja spisowa była przedostatnią taką akcją przed zakończeniem spisu, czyli do czwartku, 30 września br.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mazur
Mazur 23.09.2021, 08:36
Polak jest zawsze przekorny, jak mu coś każą, to postępuje odwrotnie, dlatego w ostatnim dniu spisu nikt nie przyjdzie po 22. by wypełnić kwity! Jak walną po kieszeni, to dopiero coś do niektórych dociera! :(

Pozostałe