Temat Tygodnia - środa, 22 września br.

  • 22.09.2021, 13:55 (aktualizacja 22.09.2021, 19:01)
  • Tomasz Sawicki
Temat Tygodnia - środa, 22 września br. ZTV Świnoujście
Gościem w programie była Barbara Michalska I zastępca prezydenta Świnoujścia. W piątek, 5 marca br. m.in. na budowie w tzw. komorze startowej na wyspie Uznam odbyło się nadanie imienia „Wyspiarka” maszynie BTM. Matką chrzestną maszyny została Barbara Michalska zastępca prezydenta Świnoujścia, wypowiadając znamienne wówczas słowa - "Wyspiarko" ruszaj! - Czekamy!

Odczekaliśmy 6 miesięcy i... "Wyspiarka" w niedzielę, 19 września br. krótko po godzinie 15. osiągnęła zamierzony cel - komorę odbiorczą na wyspie Wolin! W programie pytamy się m.in. o zakończenie etapu największej inwestycji komunikacyjnej w historii Świnoujścia - budowy tunelu. Zastępcę prezydenta zapytaliśmy również o urobek z przewiertu tunelu składowany na terenie po byłym wysypisku śmieci przy ul. Grunwaldzkiej. Oraz temat, który realizują już radni RMŚ spotykając się z mieszkańcami, obiecując im różnego rodzaju ułatwienia w funkcjonowaniu w nowym wymiarze Osiedla Posejdon. Zapraszamy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Morski
Morski 23.09.2021, 08:40
Tunel to nie wszystko, bo ci którzy za dwa lata wjadą do miasta muszą też mieć możliwość gdzieś się zatrzymać lub na kilka godzin zaparkować. Dziś miasto nie jest kompletnie gotowe, na przyjęcie dodatkowych setek aut. Pani wiceprezydent czy będzie gotowe za dwa lata???
kierowca
kierowca 22.09.2021, 23:14
Pani Prezydent czas przyszedł już najwyższy by zacząć nie planować, ale budować miejsca parkingowe w mieście, bo inaczej tunelowe samochody zablokują na amen miasto!
Eva
Eva 22.09.2021, 19:33
Deweloper już zaciera ręce, że otrzyma zgodę na budowę wieży apartamentowej na terenie osiedla Posejdon. Ludziska sobie pogadają a i tak większość będzie za budową, tego co zaplanowała p. Michalska. Dlatego jestem spokojna wyniku tych osiedlowych konsultacji :)

Pozostałe