Przed sesją...

  • 29.09.2021, 14:11 (aktualizacja 29.09.2021, 16:41)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją... ZTV Świnoujście
Na czwartek, 30 września br. na godzinę 9. przewodnicząca Rady Miasta radna Elżbieta Jabłońska zwołuje 51 sesję Rady Miasta Świnoujścia. Porządek obrad zawiera 16 punktów.

Radni będą mieli do podjęcia 10 uchwał. w tym m.in. Podjęcie uchwały w sprawie emisji obligacji komunalnych Gminy Miasto Świnoujście, Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy obiektowi sportowemu, Podjęcie uchwały w sprawie nawiązania współpracy partnerskiej między Gminą Miasto Świnoujście (Rzeczpospolita Polska) a Gminą Truskawiec (Ukraina).  Czwartkowa sesja Rady Miasta odbędzie się w systemie on-line. Skoro jest jeszcze przed sesją to głos w programie zabiorą: radna Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta, radny Jan Borowski przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej i radny Grzegorz Koss przewodniczący Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe