Maszkowo będzie miało świetlicę

  • 01.10.2021, 13:50 (aktualizacja 01.10.2021, 16:18)
  • Leszek Wątkowski
Maszkowo będzie miało świetlicę ZTV Nowogard
W czwartek, 30 września br. w godzinach popołudniowych w nowogardzkim ratuszu odbyło się spotkanie, na którym Robert Czapla burmistrz Nowogardu przywitał zaproszonych gości w osobach; wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Stanisława Wziątka, swojego zastępcę Bogdana Jaroszewicza, główną księgową urzędu Ewę Fedeńczak, Krzysztofa Bernacha sołtysa i grupę mieszkańców Sołectwa Maszkowo.

Właśnie z myślą o 200 mieszkańcach wioski, burmistrz Robert Czapla pozyskał kolejne dofinansowanie do budowy obiecanej i jakże potrzebnej wiejskiej świetlicy. Koszt budowy to ok. 650 tys. zł z czego 450 tys. pochodzi z dofinansowania przez urząd marszałkowski. Obiekt ma być gotowy do eksploatacji po 9 miesiącach od chwili wejścia wykonawcy na  plac budowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe