Temat Tygodnia – środa, 6 października br.

  • 06.10.2021, 14:56 (aktualizacja 06.10.2021, 15:36)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 6 października br. ZTV Świnoujście
Gościem w programie był poseł Dariusz Wieczorek przewodniczący Nowej Lewicy w województwie zachodniopomorskim.

Poseł Dariusz Wieczorek przebywa już w Warszawie przygotowując wraz z innymi członkami Nowej Lewicy Kongres Zjednoczeniowy, do którego ma dojść już w sobotę, 9 października br. Z naszym gościem rozmawialiśmy m.in. o ostatnich badaniach sondażowych dotyczących preferencji wyborczych i poparcia lewicy w wyborach do Sejmu RP.  W ubiegłym tygodniu podczas obrad Sejmu odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki Morskiej, na której to poruszone zostały sprawy związane ze szczecińskimi stoczniami  i uposażeniem pracowników zatrudnionych w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa (SAR). Natomiast, już w sobotę, 9 października br. w Warszawie odbędzie się Kongres Zjednoczeniowy, podczas którego partie Nowa Lewica i Wiosna połączą się w jeden lewicowy organ, wybiorą nowe władze i zaprezentują program społeczny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 08.10.2021, 08:04
Co SLD ciekawego zaproponuje swoim towarzyszom, którzy zostali obecnie wtłoczeni do Lewicy? Panie Wieczorek, proszę się nie śpieszyć z objęciem stanowisk, bo kolejna kadencja jest jeszcze przeznaczona będzie dla PiS-u, Bo PiS sypnie przed wyborami kasą i ma głosy! Czym sypnie Lewica? Czy programy i piękne słówka wystarczą by dostać się do parlamentu i rządu?
Bolek
Bolek 06.10.2021, 20:01
Pisiurom już dawno dziękujemy. Rozdawnictwo w Polsce czas zatrzymać, bo nie można kupić rządzenia kasiorą !!!
tylko PiS
tylko PiS 06.10.2021, 17:44
Panie Wieczorek, nie macie szans na rządzenie, nawet gdy będziecie nazywać się złota lewica. Wasze programy już nikogo nie interesują. PiS to prawdziwi patrioci i starający się o Polskę i Polaków, nie farbowane lisy!

Pozostałe