Punkt Regionalnego Centrum Kryzysowego w Stargardzie pomaga na miejscu i w terenie

  • 06.10.2021, 15:36
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Punkt Regionalnego Centrum Kryzysowego w Stargardzie pomaga na miejscu… Wioletta Mordasiewicz Media
Coraz więcej chętnych zgłasza się do punktu Regionalnego Centrum Kryzysowego, działającego przy ul. Składowej w Stargardzie. Uruchomiono go w maju tego roku. Regionalne Centrum Kryzysowe zostało stworzone dla osób znajdujących się w szeroko pojętym kryzysie.

Działa w budynku, w którym niegdyś mieścił się Zespół Szkół Budowlano - Technicznych w godz. od 8 do 20. Można się tam zgłaszać osobiście, można napisać e- maila na adres [email protected] lub zadzwonić pod numery 531248496, 531248692. Obok pomocy psychologiczno- terapeutycznej centrum oferuje usługi pedagoga, pracownika socjalnego oraz specjalisty w zakresie interwencji kryzysowej.   Regionalne Centrum Kryzysowe - to projekt sfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. W ramach RCK funkcjonuje zespół mobilny ze specjalistami, którzy wyjeżdżają w teren. Na potrzeby centrum kupiono drugie auto.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe