Festyn „Przygarnij Burka!” w parku Zamkowym

  • 13.10.2021, 18:46 (aktualizacja 14.10.2021, 19:34)
  • Wioletta Mordasiewicz Media
Festyn „Przygarnij Burka!” w parku Zamkowym Wioletta Mordasiewicz Media
W parku Zamkowym w Stargardzie zorganizowano festyn pod hasłem Przygarnij Burka! Zaproszono tam członków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, by zachęcali stargardzian do adopcji bezdomnych zwierzaków ze schroniska w Kiczarowie, które bywa przepełnione.

- Mamy w schronisku średnio od 150 do 200 psów -mówi Aleksandra Fila, prezes TOnZ w Kiczarowie. – Ich adopcje są na bieżąco. Większy problem jest z kotami, które wszyscy chcą upchnąć w schronisku.
Organizatorem festynu był Canis Sport, ośrodek szkolenia psów.
 - Chcemy pokazać właścicielom, że z psami można brać udział w różnych zawodach i bawić się - mówi Ewa Opulska, instruktor szkolenia psów. - A także udowodnić, że można z nimi normalnie funkcjonować w mieście.
W programie imprezy znalazły się m.in. jubileuszowy Bieg na Cztery Łapy,  zawody z torem przeszkód, właścicielom psów udzielano też porad związanych ze szkoleniem czworonogów. Była też okazja do wymiany doświadczeń między posiadaczami zwierzaków. Na miejscu działał Kreatywny Zakątek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wioletta Mordasiewicz Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe