Zapisane w Historii - sezon 2.

  • 15.10.2021, 14:44 (aktualizacja 15.10.2021, 20:54)
  • Leszek Wątkowski
Zapisane w Historii - sezon 2. ZTV Świnoujście
Zapraszamy na kolejne historyczne spotkanie do programu Zapisane w Historii autorstwa Piotra Adamczyka.

Historyk Piotr Adamczyk wprowadza uważnych widzów w dalsze arkana związane z II wojną światową. Dziś kolejna odsłona pt. Niemiecka droga ku wojnie i odpowiedź na pytanie, Kiedy wybuchła II wojna światowa? Zapraszamy do programu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eva
Eva 20.10.2021, 08:00
W edukacji tak jak w zdrowiu trwa od wielu lat wielki narodowy eksperyment! Każdy z nowych ministrów od edukacji czy zdrowia po objęciu stanowiska wprowadza nowe zasady i programy "naprawcze" po poprzedniku. Dziwię się tylko jak te wszystkie nowości znoszą nauczyciele i medycy?
Josef
Josef 19.10.2021, 07:37
MEN ustami jego szefa Czarnka zapowiedział ostatnio: "Uczniowie od 1 klas szkół ponadpodstawowych dostaną nowy przedmiot, który będzie nazywał się Historia i teraźniejszość" - Najważniejsza będzie dla prezesa PiS część II - Teraźniejszość! - Bo to historia uwzględniająca zapisy nowej historii po upadku PRL.

Pozostałe