Tu na razie jest ściernisko ale będzie... Firma J M B

  • 25.10.2021, 15:23 (aktualizacja 26.10.2021, 10:49)
  • Leszek Wątkowski
Tu na razie jest ściernisko ale będzie... Firma J M B ZTV Nowogard
W poniedziałek, 25 października br. na terenie przeznaczonym pod Specjalną Strefę Inwestycyjną w Gminie Nowogard na blisko 7 hektarach, rozpoczęły się prace przygotowawcze pod budowę nowoczesnej firmy produkującej z komponentów polimerowych łopat do elektrowni wiatrowych.

Innowacyjna technologia, produkcja na światowym poziomie  i nowoczesny park maszynowy zapewni w niedalekiej przyszłości zbyt produkowanych podzespołów. Podczas terenowej konferencji prasowej w miejscu, gdzie budowana jest firma, burmistrz Nowogardu Robert Czapla podziękował inwestorowi m.in. za zainteresowanie i rozbudową o kolejną firmę Strefy Inwestycyjnej  oraz powstaniu kolejnych miejsc pracy dla mieszkańców Nowogardu. Z kolei prezes firmy JMB Edward Jarlaczyński podkreślił doskonałą współpracę i szybkie decyzje samorządu w sprawie budowy nowego zakładu. Rozpoczęcie produkcji w tym miejscu planowane jest w I kwartale 2023 roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe