Rozglądajcie się uważnie!

  • 27.07.2016, 14:09 (aktualizacja 01.08.2016, 08:56)
  • Leszek Wątkowski
Rozglądajcie się uważnie! Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki
Najlepsza inscenizacja w musicalowej historii Romy – tak reklamowany jest spektakl pt. Mama Mia! który od września br. zagości na dużej scenie w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma.

Obecnie aktorzy Teatru Roma ładują akumulatory przed nowym sezonem teatralnym, ładują je (akumulatory) w różny sposób, w całym kraju i poza jego granicami. Nam niedawno udało się spotkać wśród tysięcy spacerowiczów na nadmorskiej promenadzie w Świnoujściu, dwóch czołowych aktorów Teatru Muzycznego Roma, którzy występują w wymienionym spektaklu, a byli to; Paulina Łaba i Kamil Krupicz. Nad ich odpowiednim zachowaniem w miejscach publicznych czuwał Tomasz Torres – perkusista zespołu Afromental. Rozglądajcie się uważnie, w czasie lata na plaży i promenadzie gwiazd ci u nas dostatek!  

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kirc
Kirc 28.07.2016, 08:32
do Pauli - a ty tańcz ,tańcz kiedy inni tańczą i pij Tyskie z pomarańczą! Cudownego wypoczynku i dobrej energii do tych akumulatorów życzę-:) - Kirc
Eva
Eva 27.07.2016, 20:14
Czy mi się wydaje, czy nasza Paulinka w stolicy nieco zmizerniała?:)

Pozostałe