Nasz głos w Parlamencie Europejskim

  • 17.11.2021, 12:31 (aktualizacja 17.11.2021, 17:40)
  • Leszek Wątkowski
Nasz głos w Parlamencie Europejskim ZTV Świnoujście
Głos ten pochodzi od europosła do Parlamentu Europejskiego prof. Bogusława Liberadzkiego. Druga połowa listopada 2021 roku jest zarazem drugą częścią obecnej kadencji europosła, który w Brukseli zabiega o nasze Polskie sprawy.

Angażuje się w tematy jakże ważne dla województwa zachodniopomorskiego jak i Szczecina, Goleniowa czy Świnoujścia. W programie pytamy profesora Liberadzkiego o konkretne przykłady, co już udało się osiągnąć jak i o tematy którymi obecnie się zajmuje i które wspiera. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Bogusław Liberadzki – prof. nauk ekonomicznych, poseł do Parlamentu Europejskiego, członek Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim.

Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Bogusława Liberadzkiego ul. Garncarska 5, 70-377 Szczecin; tel. +48 91 485 04 84; mail: [email protected]

Leszek Wątkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Halina
Halina 17.11.2021, 16:57
Należy tylko żałować, że tacy doświadczeni ludzie jak prof. Liberadzki siedzą gdzieś w parlamencie europejskim zamiast w rządzie RP :(

Pozostałe