Z notatnika rzecznika

  • 19.11.2021, 13:19 (aktualizacja 19.11.2021, 13:40)
  • Leszek Wątkowski
Z notatnika rzecznika ZTV Świnoujście
W autorskim programie Jarosław Jaz prezydencki rzecznik podsumowuje tygodniową działalność pracy świnoujskiego samorządu oraz wydarzenia jakie miały miejsce w kończącym się tygodniu na wyspach.

W autorskim programie Jarosław Jaz prezydencki rzecznik podsumowuje tygodniową działalność pracy świnoujskiego samorządu oraz wydarzenia jakie miały miejsce w kończącym się tygodniu na wyspach. Rzecznik w programie zwraca uwagę na istotne działania służące wszystkim mieszkańcom m.in. mówił o inwestycjach drogowych, nowym programie profilaktycznym i zaprosił na wydarzenia sportowe, rekreacyjne i kulturalne, które odbędą się niebawem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe