Przed sesją…

  • 24.11.2021, 14:33 (aktualizacja 24.11.2021, 17:32)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 25 listopada br. od godziny 9. rozpoczyna się przedostatnia w bieżącym roku sesja Rady Miasta Świnoujścia. Sesja prowadzona będzie online za pośrednictwem łącza internetowego.

Wcześniej przed obradami odbyły się posiedzenia komisji stałych Rady Miasta w celu wypracowania opinii do projektu zaproponowanych uchwał. Projekt porządek obrad zawiera 27 punktów, w tym radni będą mieli do przyjęcia 15 uchwał. O przebiegu sesji i najważniejszych do przyjęcia uchwałach powiedziała przewodnicząca Rady Miasta radna Elżbieta Jabłońska. Natomiast o przebiegu posiedzeń komisji wypowiedzieli się: radny Sławomir Nowicki – przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu, radny Wiesław Góreczny – przewodniczący Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki i radny Jan Borowski – przewodniczący Komisji Doraźnej ds. Gospodarowania Odpadami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wic
wic 25.11.2021, 07:40
Na foci u góry to nic innego jak współczesna rodzina Kartrajtów z Bonanzy :)

Pozostałe